Vinotéka u Mazlíka, Hradec Králové Vinotéka u Mazlíka, Hradec Králové Vinotéka u Mazlíka, Hradec Králové Vinotéka u Mazlíka, Hradec Králové Vinotéka u Mazlíka, Hradec Králové

Vinotéka u Mazlíka
Kvalitní moravská a zahraniční vína.
Rybova 1904/23, 500 09 Hradec Králové

Vinotéka u Mazlíka, Hradec Králové Vinotéka u Mazlíka, Hradec Králové Vinotéka u Mazlíka, Hradec Králové Vinotéka u Mazlíka, Hradec Králové Vinotéka u Mazlíka, Hradec Králové

Otevírací doba:
Pondělí - Pátek: 13:00 - 21:00 hod.
Sobota - Neděle: 16:00 - 21:00 hod.

Vína s Vaším logem

Vinotéka u Mazlíka Hradec Králové – vína s vaším logem nebo názvem vaší firmy

Chcete darovat víno – například jako vánoční či jiný dárek svým zaměstnancům nebo obchodním partnerům? Pokud ano, je právě vám určena naše nabídka vín, na jejichž lahve necháme vypískovat logo vaší společnosti či jakýkoliv grafický motiv nebo text. Přesně dle vašeho návrhu. Můžeme pro Vás vyrobit i víno s Vašimi originálními vinětami - jedná se o vhodný vánoční dárek.
 

Ukázky originálních vinět

alt
alt
alt


Tip na vhodný vánoční dárek: víno, dárek, který potěší

Pro firmy a různé organizace, například pro obecní či městské úřady, naše Vinotéka u Mazlíka Hradec Králové připravila speciální nabídku: můžete si u nás objednat vína, u nichž přímo na lahvi bude tzv. „vypískován“ název či logo vaší firmy nebo organizace – a to s jakýmkoliv doprovodným textem. Vína s pískováním jsou vhodná například jako vánoční dárek. Reklamních předmětů je celá řada, víno však není nepraktický dárek, víno je dárek, který potěší. Udělejte tímto způsobem reklamy radost svým zaměstnancům či obchodním přátelům.
 

Víno s pískováním je nutné objednat minimálně 2 týdny před dodáním

Pokud máte zájem o víno s lahví, která bude pískována dle vašich představ, kontaktujte nás prosím minimálně dva týdny před plánovaným dodáním: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , mob.: 604 734 956. V předvánočním čase ještě dříve. Kontaktujte nás, konkrétní cenu vám sdělíme dle vybraného druhu vína a dle požadovaného množství.


Na vína lze „vypískovat“ jakýkoliv motiv, který budete chtít – logo vaší firmy nebo libovolné texty.

  
Mezi metody, jimiž můžeme potiskovat lahve, patří i sítotisk:
 

 

Jméno: *
E-mail: *
Vzkaz: *
* Před odesláním vzkazu je nutné vyplnit všechny uvedené položky.


S přijatými údaji uživatelů webové stránky je nakládáno v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb., v platném znění a zákona 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti.

AKTUALITY

BURČÁK Z BLATNIČKY JE TADY !!!!!

Přidáno dne: 21.08.2018

Vinotéka u Mazlíka, Hradec Králové BURČÁK Z BLATNIČKY JE TADY !!!!! VÍNO HRUŠKA
Dočkáme se už tuto středu 22.8.
Jako první dorazí Irsai Oliver !
Objednávky do zpráv fcb, sms nebo osobně na vinotéce

FACEBOOK

Vinotéka u Mazlíka, Hradec Králové