Vinotéka u Mazlíka, Hradec Králové Vinotéka u Mazlíka, Hradec Králové Vinotéka u Mazlíka, Hradec Králové Vinotéka u Mazlíka, Hradec Králové Vinotéka u Mazlíka, Hradec Králové

Vinotéka u Mazlíka
Kvalitní moravská a zahraniční vína.
Rybova 1904/23, 500 09 Hradec Králové

Vinotéka u Mazlíka, Hradec Králové Vinotéka u Mazlíka, Hradec Králové Vinotéka u Mazlíka, Hradec Králové Vinotéka u Mazlíka, Hradec Králové Vinotéka u Mazlíka, Hradec Králové

Otevírací doba:
Pondělí - Pátek: 13:00 - 21:00 hod.
Sobota - Neděle: 16:00 - 21:00 hod.

Vína lahvová

Vinotéka u Mazlíka Hradec Králové nabízí kvalitní lahvová vína

Víno Hradec Králové - Široká nabídka kvalitních moravských a zahraničních vín

Vinotéka u Mazlíka, Hradec Králové nabízí víno od společností: Víno Hruška s.r.o. - Blatnička •  Vinselekt Michlovský - Rakvice • Vinařství Omasta - Velké Bojanovice • Vinařství Kolby - Pouzdřany • Vinařství František Mečl - Chalúpky - Moravský Žižkov • Vinařství Hradil – Čejkovice • Vinařství Konečný - Čejkovice • Moët & Chandon – France • Santa Alicia – Chile.

 Víno z Moravy: Víno HRUŠKA

 

Víno Hruška s.r.o. sídlí v obci Blatnička, ve vinařské podoblasti Slovácké. Z tohoto vinařství nabízíme kvalitní odrůdově charakteristická vína. V naší nabídce je například Ryzlink vlašský, Sylvánské zelené, Dornfelder, Rulandské modré rosé, Zweigeltrebe a Frankovka. V nabídce Víno Hruška s.r.o. je i víno z integrované (ekologické) produkce hroznů.

 

Víno z Moravy: Vinařství KOLBY

 

Největším  bohatství vinařství Kolby je stejnojmenná viniční trať nacházející se v těsné blízkosti přírodní rezervace Pouzdřanská step. Základní filosofií vinařství je výroba vysoce kvalitních přívlastkových vín, zpracovávaných výhradně z vlastních hroznů. Cílem vinařství Kolby je nabízet zákazníkům vín zralá, proto vína zrají před uvedením na trh v ideálních podmínkách sklepů ze 17. století a to po dobu nejméně 2 let.

 

Víno z Moravy: Vinselekt Michlovský

 

Založení tohoto vinařství předcházela více než třicetiletá cesta vinařského guru Doc. Ing. Miloše Michlovského, DrSc profesionálním vinařským světem. Vinařství obhospodařuje 125 ha vlastních vinic ve velkopavlovické a mikulovské podoblasti. Dokonale polohované vinice umožňují produkovat krásná vína a co říká sám vinařský guru: „Velice důležité je dát vínu volnost, co nejméně se mu plést do cesty a nechat co nejvíce prostoru pro terroir s danou odrůdou a to vše s co nejmenším použitím SO2.

 

Víno z Moravy: Vinařství KONEČNÝ

 

Rodinné vinařství KONEČNÝ obhospodařuje 4ha vlastních vinic. Díky odbornému řezu, nízké zátěži keřů, precizním zeleným a dalším pracem vyrábí vysoce kvalitní přívlastková a speciální vína, která jsou velmi úspěšná a sbírají ty nejlepší ocenění.

 

Víno z Moravy: Vinařství OMASTA

 

Rodinné vinařství Omasta z Horních Bojanovic nabízí přívlastková a ročníková vína mnoha odrůd velkopavlovické, slovacké a mikulovské podoblasti. Díky dlouholeté spolupráci s ověřenými dodavateli u nich najdeme širokou nabídku kvalitních vín mnoha odrůd. V posledních letech se také věnují starším odrůdám jako je Neuburské, či Hibernal

Víno z Moravy: Vinařství ŠALŠA

 

Vinařství, které navazuje na dlouholeté rodinné vinařství tradice, hospodaří na 16ha vlastních vinic ve Slovacké oblasti. Vinařství se zaměřuje na výrobu přívlastkových vín. 
 

Víno z Moravy: Vinařství HRADIL

 

Malé rodinné vinařství z Velkopavlovické vinařské  podoblasti v Čejkovicích je od roku 2002 začal specializovat na přívlastková a speciální vína. Co je zajímavé u tohoto vinařství je zpracování bílých hroznů poměrně novou metodou, tzv. CRYOMACERACE. Technologický proces spočívá v naležení hroznů bez třapin při teplotě 8°C po dobu 3 dnů, díky tomu se získá zvýšená barva ze slupek, výraznější buketní tóny a až 75% přírodních oxidantů.

Víno z Francie: Moët & Chandon – France

 

Vinotéka u Mazlíka Hradec Králové svou kvalitní nabídku rozšířila i o produkty známé francouzské značky Moët & Chandon – naše vinotéka disponuje sekty z vinařství Moët & Chandon z Francie. Z tohoto vinařství máme v sortimentu luxusní řadu Champagne.

 

Víno z Chile: Santa Alicia – Chile

 

Naše vinotéka nabízí i vína z chilských vinic špičkové úrovně. Pokud chcete kvalitní vína, nemusíte jezdit až do Chile, naše adresa je Rybova 1904/23, Hradec Králové. Z chilských vín nabízíme například sauvignon a chardonnay.

 

AKTUALITY

BURČÁK Z BLATNIČKY JE TADY !!!!!

Přidáno dne: 21.08.2018

Vinotéka u Mazlíka, Hradec Králové BURČÁK Z BLATNIČKY JE TADY !!!!! VÍNO HRUŠKA
Dočkáme se už tuto středu 22.8.
Jako první dorazí Irsai Oliver !
Objednávky do zpráv fcb, sms nebo osobně na vinotéce

FACEBOOK

Vinotéka u Mazlíka, Hradec Králové