Vinotéka u Mazlíka, Hradec Králové Vinotéka u Mazlíka, Hradec Králové Vinotéka u Mazlíka, Hradec Králové Vinotéka u Mazlíka, Hradec Králové Vinotéka u Mazlíka, Hradec Králové

Vinotéka u Mazlíka
Kvalitní moravská a zahraniční vína.
Rybova 1904/23, 500 09 Hradec Králové

Vinotéka u Mazlíka, Hradec Králové Vinotéka u Mazlíka, Hradec Králové Vinotéka u Mazlíka, Hradec Králové Vinotéka u Mazlíka, Hradec Králové Vinotéka u Mazlíka, Hradec Králové

Otevírací doba:
Pondělí - Pátek: 13:00 - 21:00 hod.
Sobota - Neděle: 16:00 - 21:00 hod.

O nás

Vinotéka u Mazlíka Hradec Králové – Prodej vína – kvalitní červené a bílé víno
 

Víno Hradec Králové - Špičková jakostní odrůdová vína za příznivé ceny


Naše Vinotéka u Mazlíka Hradec Králové, kterou najdete v Rybově ulici na novém sídlišti Nová Plachta (za Petrofem), nabízí kvalitní zahraniční a moravská vína. Každý měsíc pro zákazníky připravujeme různé akce. Vinotéka u Mazlíka Hradec Králové je pro vás otevřena ve dnech: pondělí – pátek v čase 13 - 20 hod. a v sobotu a v neděli v 16 - 20 hod. Široký sortiment kvalitních vín od vynikajících vinařství, pestrá nabídka doplňkových produktů, příznivé ceny a příjemný odborně vyškolený personál – to jsou hlavní důvody, proč by nová Vinotéka u Mazlíka Hradec Králové neměla ujít vaší pozornosti. Prodáváme nejen sudová vína, ale také vysoce kvalitní lahvová vína, naše Vinotéka u Mazlíka Hradec Králové nabízí i sekty a champagne, dále různé doplňky, například vývrtky a italské slané tyčinky. Vinotéka u Mazlíka Hradec Králové nabízí rovněž pravé pálenky. Naši největší nabídku však tvoří kvalitní odrůdová lahvová vína.

více

Vhodná příležitost k oslavě s přáteli: Vinotéka u Mazlíka pořádá řízené degustace vín

Nevíte, jak originálně oslavit s přáteli narozeniny? Nebo se jen chcete s přáteli sejít a dobře se pobavit? Řízená degustace vín je k tomu výbornou příležitostí. Ceny řízené degustace jsou příznivé (3600 Kč pro 12 osob). Můžete si tak s přáteli naplánovat krásnou akci, na kterou budete jistě rádi vzpomínat. Rezervujte si termín řízené degustace již nyní na čísle: 604 734 956.
 

Vinotéka u Mazlíka Hradec Králové – víno, které si zamilujete

Vinotéka u Mazlíka Hradec Králové nabízí vína, která si skutečně zamilujete. U výběru dodavatelů totiž naše vinotéka dbá na kvalitu, díky čemuž si můžeme dovolit pořádat také ochutnávky na prestižních společenských i firemních akcích. Vinotéka u Mazlíka Hradec Králové nesídlí přímo v centru města Hradec Králové, nicméně kdo chce kvalitu a jednou si k nám cestu najde, vždy má důvod se vrátit. Cílem, který si naše vinotéka vytýčila, je prodávat víno, které chutná, protože spokojenost zákazníků je pro nás prioritou. Mezi velice oblíbená patří sudová vína. Tato vína prodáváme za výhodné ceny.

více

Vinotéka u Mazlíka Hradec Králové – víno jako dárek - nabídka pro firmy a úřady

Pro firmy a různé organizace nejen z regionů Hradec Králové a Pardubice, ale z celé ČR, například pro obecní či městské úřady, naše Vinotéka u Mazlíka Hradec Králové připravila speciální nabídku: můžete si u nás objednat vína, u nichž přímo na lahvi vína bude tzv. „vypískován“ název či logo vaší firmy nebo organizace – a to s jakýmkoliv doprovodným textem. Víno s pískováním je vhodné například jako vánoční dárek. Reklamních předmětů je celá řada, víno však není těžítko, víno je dárek, který potěší. Naše Vinotéka u Mazlíka Hradec Králové vám ráda zajistí výrobu vína s vypískováním - udělejte tímto způsobem reklamy radost svým zaměstnancům či obchodním přátelům.

více

Naše vinotéka se zaměřuje nejen na kvalitní vína, ale i na charitativní činnost

Jedním z nejlepších vín, které naše Vinotéka u Mazlíka Hradec Králové nabízí, je Châteauneuf du Pape z francouzského vinařství Domaine La Boutiniere. Zajímavý je i sekt z Vinných sklepů Lechovice, který zrál na dně Vranovské přehrady od 22. 9. 2007 až do 9. 8. 2008 – a to za působení stabilního tlaku kolem čtyř atmosfér. Nabídka špičkových kvalitních vín, které má naše vinotéka v sortimentu, je velmi široká. Vinotéka u Mazlíka Hradec Králové spolupracuje s nadací Kapka naděje, rovněž naše vinotéka navázala spolupráci s Centrem paraple. – více – (přímý prolink na aktualitu v sekci Aktuality: Nově otevřená vinotéka nabízí Châteauneuf du Pape i sekt ze dna Vranovské přehrady).

Vinotéka u Mazlíka Hradec Králové nabízí víno ze známých vinařství

Vinotéka u Mazlíka Hradec Králové nabízí víno od společností: Víno Hruška s.r.o. - Blatnička  • ZD Sedlec - Sedlec u Mikulova • Vinařství Pod Martínkou - H. Věstonice • Vinné sklepy Lechovice, spol. s r.o. - Lechovice • Mochel - Lorentz – France • Boutiniere – France • Moët & Chandon – France • Santa Alicia – Chile.

AKTUALITY

BURČÁK Z BLATNIČKY JE TADY !!!!!

Přidáno dne: 21.08.2018

Vinotéka u Mazlíka, Hradec Králové BURČÁK Z BLATNIČKY JE TADY !!!!! VÍNO HRUŠKA
Dočkáme se už tuto středu 22.8.
Jako první dorazí Irsai Oliver !
Objednávky do zpráv fcb, sms nebo osobně na vinotéce

FACEBOOK

Vinotéka u Mazlíka, Hradec Králové